mgr Barbara Man

Bonjour Sp.  z o.o.

Absolwentka performatyki przedstawień na Uniwersytecie Jagiellońskim, podyplomowych studiów PR na SGH oraz Europejskiej Akademii Dyplomacji. Zawodowo związana z krakowską Agencją Bonjour, gdzie odpowiada za PR i komunikację klientów indywidualnych, korporacyjnych, instytucji publicznych oraz marek. Współtwórczyni inicjatyw z pogranicza PR i CSR, np. promującego profilaktykę urologiczną Festiwalu KultURO czy poświęconego guzom neuroendokrynnym Festiwalu Black or White. Odpowiada za zespół medialny w Fundacji Centrum Dobroczynności Lekarskiej realizującej misje medyczne Doctors Africa. Mentee 8. edycji Otwartego Programu Mentoringowego Vital Voices.  Obecnie współpracuje z polskim oddziałem Vital Voices wspierając działania komunikacyjne organizacji.  Zwolenniczka budowania strategii PR w oparciu o zaangażowanie.

Kryzys w kryzysie, jak pandemia COVID-19 wpływa na postrzeganie roli specjalistów PR

Pracując w branży PR-owej potrafimy odnaleźć się w sytuacjach kryzysowych i pomagać naszym klientom zapanować nad kryzysami, które z ich punktu widzenia często bywają niespodziewane. Do naszych zadań należy zapobieganie kryzysom, a w przypadku ich wystąpienia sprawne działanie, by szybko opanować sytuację. Sprawy komplikują się, gdy kryzysom jednostkowym towarzyszy trwający od ponad roku kryzys globalny związany z pandemią COVID-19. PR-owiec musi wykazać się olbrzymią uważnością nie tylko w kontekście branży, z którą aktualnie pracuje, ale także w szerszym rozumieniu. Dla wielu klientów przyjmuje obecnie rolę przewodnika, który nie tylko tworzy strategie komunikacyjne, ale także uczy klienta funkcjonowania w świecie „ciągłego kryzysu”. Takie zadanie to ogromna odpowiedzialność.  Dlatego moje wystąpienie będzie próbą odpowiedzi na pytania:  Czy pandemia COVID-19 zmieniła sposób postrzegania roli komunikacji kryzysowej? Jakie niesie to ze sobą konsekwencje? Co to oznacza dla branży PR?

Powrót do listy prelegentów
Zgadzam się

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.