mgr Krzysztof Marcinkiewicz

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Doktorant nauk o komunikacji społecznej i mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jego zainteresowania badawcze oscylują wokół komunikowania o bezpieczeństwie ze szczególnym uwzględnieniem transportu kolejowego, łącząc w ten sposób zamiłowanie do nauki i miłość do kolei. Sekretarz czasopisma dla młodych naukowców „Com.press”.

Strategia komunikowania o bezpieczeństwie spółki PKP Intercity w świetle obostrzeń związanych z pandemią COVID-19

Z powodu pandemii COVID-19 zapewnienie bezpieczeństwa podróżnym i obsłudze pociągów PKP Intercity nabrało zupełnie nowego znaczenia. Można postawić śmiałą tezę, że koronawirus pozwolił przewoźnikom kolejowym spojrzeć na zagadnienia związane z poczuciem bezpieczeństwa w zupełnie innym wymiarze. Niezwykle interesujące z punktu widzenia nauk o komunikacji społecznej i mediach jest przeanalizowanie strategii jaką przyjęła spółka względem rządowych obostrzeń. Wystąpienie będzie miało na celu wyróżnienie wartości postulowanych i rzeczywistych w zakresie komunikowania o bezpieczeństwie ze szczególnym uwzględnieniem podjętych przez spółkę działań, by odbiorca, czyli potencjalny podróżny, mógł w komfortowy i bezpieczny sposób wybrać ten środek transportu.

Powrót do listy prelegentów
Zgadzam się

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.